Apie mus
Neprilygstama vartotojo patirtis

Esame skaitmeninius sprendimus formuojanti ekspertų komanda, kuri kuria, remdamasi pasaulinėmis sėkmės istorijomis ir tendencijomis. Mūsų sėkmės paslaptis – nuolatinis darbas su savo klientais ir partneriais, kuris padeda sukurti geriausiai integruotą kliento patirtį įvairiuose skaitmeniniuose kanaluose. Sklandus ir vientisas naudojimasis internetiniais sprendimais yra neatsiejamas nuo šiuolaikinio verslo, todėl siūlome savo ekspertinę patirtį, kuri prisidės prie Jūsų sėkmės augimo.

14 metų patirtis
Patikima partnerystė
Inovatyvus požiūris
Aukšta kokybė
BŪKITE PASIEKIAMI, NET JEI PASAULIS IZOLIUOTŲSI (VĖL)

Norint eliminuoti kuo daugiau su verslu susijusių rizikų, būtina mokytis iš praeities! Karantinui švelnėjant, siūlome būti pasiruošus ateities iššūkiams. Seniai svarstėte dalį prekybos perkelti į internetinę erdvę? O gal planavote suteikti galimybę klientams dalį paslaugų gauti nuotoliu būdu? Tvaraus verslo augimo skatinimas yra paremtas įžvalgomis, kurias diktuoja duomenys, statistika, talentas, patirtis, techninis nuovokumas ir ekspertinės žinios. NEXTWEB komanda yra pasiruošusi padėti Jūsų verslui, pasitikime naujus iššūkius kartu!

MŪSŲ IR JŪSŲ SĖKMĖS ISTORIJOS

Mes tikime, kad kai kalba pasisuka apie sėkmę, geriausiai ją iliustruoja skaičiai:

> 20 prekinių ženklų visame Pabaltyje tapo mūsų klientais ir partneriais. Prisidėjome prie Lenndy, Mikrovisata, Vilkma, Ober Haus, Capitalica, Tutis, Amberton ir kitų ženklų sėkmės augimo.

> 14 metų – tokią patirtį yra sukaupę mūsų strateginės komandos ekspertai, todėl drąsiai galime pasakyti – mūsų siūlomi sprendimai yra bene geriausiai sutelkiantys vartotojų dėmesį, optimizuojantys verslo kaštus ir nepaliekantys abejingų vartotojų.

nextweb