NAUJOS SĄLYGOS RINKOJE: BŪTI AR NEBŪTI?

Nors 2020 metai jau spėjo įrodyti, kad „NIEKADA NESAKYK NIEKADA“, būtina orientuotis į ateitį. Daugelis mūsų buvo išstumti iš įprastos rutinos ir komforto zonos, todėl ėmė keistis mūsų įprasti vartojimo įpročiai. Net ir didžiausiems skeptikams aišku – verslui reikia adaptuotis prie naujų sąlygų rinkoje. Ir ši „kelionė“ nebūtinai turi būti baugi – mes esame čia tam, kad Jūsų verslas ne tik išliktų konkurencingas, bet ir atrastų naujas galimybes. NEXTWEB savo sėkmę matuoja savo klientų sėkme: esame sėkmingi tiek, kiek sekasi JUMS. Mes kuriame ne tik tam, kad galutinis vaizdas būtų gražus ir patraukiantis dėmesį, siekiame, kad mūsų kūrinys Jums atneštų rezultatą. Kaip mums tai pavyksta?

Dėmesys detalėms
Ilgametė patirtis
Unikalūs sprendimai
Svarbiausia vartotojas
EL. PREKYBA IR UX – PASITIKITE BESIKEIČIANČIUS VARTOTOJŲ ĮPROČIUS

Skaitmeninė erdvė yra kasdienė ir įprasta mūsų darbo aplinka, todėl jaučiamės įsipareigoję dalintis savo verslo patirtimi. Tikime, kad tiek stambusis, tiek smulkusis verslas turi dar neišnaudotų galimybių skaitmeninėje prekyboje, kuri šiuo metu yra nepaprastai svarbus sandorių sudarymo kanalas. Pardavimai gali ne tik nesustoti, keičiantis aplinkybėms ir sąlygoms, bet ir pasiekti naujas aukštumas, jei parengta strategija, suprojektuota vartotojo patirtis bei įdiegti techniniai sprendimai atitinka pasikeitusį vartotojų elgesį.

PALAIKYMO GARANTIJA

Nepriekaištingas internetinių parduotuvių dizainas yra iššūkis mums, o garantija Jums. Pažadame atsakyti į visus Jums kylančius klausimus ir pasirūpinti reikiama pagalba laiku ir vietoje. Reaguosime negaišdami, nes didžiuojamės būdami Jūsų partneriais!

Esame sėkmingi tiek, kiek sekasi JUMS. Susitikime ir pasikalbėkime apie dar neišnaudotą jūsų potencialą bei galimybes tai padaryti kuo sėkmingiau!

RESPONSIVE – „PARDUODANTIS“ DIZAINAS

Kiek kartų teko rasti reikiamą prekę/ paslaugą abejotinos kilmės internetinėje svetainėje? Ar teko suabejoti, kad iš to pardavėjo ne tik negausite prekės, bet ir neatgausite pinigų? Šie klausimai puikiai iliustruoja tai, kaip svarbu save reprezentuoti teisingai. Kurdami Jūsų internetinės parduotuvės dizainą, atsižvelgsime į Jūsų tikslinės auditorijos analizę. Solidus dizainas ir aiškus turinys vaidina lemiamą vaidmenį galutiniame pirkėjo apsisprendime, todėl mes sunkiai dirbame, kad išgrynintume juos iki tobulumo.

Kurdami Jūsų e. parduotuvę:

  • Remsimės Jūsų tikslinės auditorijos duomenimis;
  • Paruošime informacijos architektūrą;
  • Sukursime parduotuvės prototipą;
  • Parengsime specifikacijos aprašą;
  • Testuosime vartotojo patirtį.

NEXTWEB patirtis ir techniniai sprendimai kuria galimybes klientui mėgautis puikiai integruota vartotojo kelione per visus skaitmeninius kanalus. Suteikite galimybę savo klientui pirkti Jūsų prekes ir paslaugas per bet kurį turimą įrenginį, ši naudotojo patirtis prisidės prie Jūsų prekinio ženklo augimo.