E–KOMERCIJA YRA DABARTIS, NE ATEITIS

Keliais paspaudimais – tokiu greičiu įmanoma atlikti norimą pirkimą. Elektroninė prekyba – tai verslo forma, kai pirkėjai ir pardavėjai gali sudaryti sandorius ir įvykdyti pirkimus be jokio fizinio kontakto.  Šis metodas puikiai tinka skubantiems ir norintiems taupyti laiką, išvengti spūsčių, gauti pasirinktos prekės pristatymą į namus ir kt. E-komercijos sprendimai -norintiems pirkti ČIA ir DABAR, saugiai gurkšnojant arbatą namuose ar net naršant mobiliajame telefone. Šis prekybos metodas puikiai patenkina vis augančius vartotojų lūkesčius ir skatina paklausos bei konkurencingumo augimą.

Prekyba 24/7
Mažesni verslo kaštai
Padidėję pardavimo mastai
Lengvas administravimas
TURINIO VALDYMO SISTEMA, KURIAI NEREIKIA INSTRUKCIJOS

Mūsų komanda dirba vadovaudamasi principu, jog šiuolaikinės technologijos gali suteikti stabilumą iš būti patikimos. Dirbame tam, kad sukurtume patogų ir paprastą elektroninės parduotuvės administravimą, kuris būtų lengvai perprantamas ir tiems, kurie neturi patirties el. parduotuvių valdyme. Lengvai valdomas produktas – užduotis mums, daugiau laisvo laiko verslo plėtrai – galimybė Jums.

DARBAS 24/7

Internetinė prekyba atvėrė galimybes vartotojams įsigyti prekes jiems patogiu laiku – bet kuriuo paros metu, naudojantis patogiausiu įrenginiu. E-shop sprendimai leidžia išauginti prekybos ir pardavimų mastus bei tuo pačiu turėti daugiau lankstumo ir laisvės. Į savo darbą žiūrime su pagarba ir atsakomybe, todėl mūsų sukurtam produktui atliekame vidinę SEO optimizaciją, paruošiame Google Analytics bei atliekame optimizaciją tinklapio našumui paspartinti. Šių priemonių dėka, pardavimams įsibėgėti tampa daug lengviau!

PARDUOTUVĖ, KURI MAŽINA VERSLO KAŠTUS

Ilgą laiką buvome įpratę prie didžiulių prekybos centrų, nutviekstų baltos šviesos lempų ir pilnų lipšnių pardavėjų. Prekyba gali atrodyti kitaip ar bent jau, gali turėti alternatyvų variantą! NEXTWEB komanda kuria unikalius el. parduotuvių sprendimus, pritaikytus būtent Jums. Buhalterinė apskaita, klientų valdymo, kurjerių ir paštomatų, apmokėjimų sistemos gali veikti iš vien, vardan Jūsų kliento patogumo. Esame sukaupę didžiulę patirtį plėtojant ir sudėtingesnes sistemas: kelionių pardavimų, automobilių nuomos ir kitas rezervacines sistemas.

PAPRASTA KAIP DU KART DU: AIŠKI E-KOMERCIJOS KŪRIMO EIGA
  • Analizė ir tikslų nustatymas;
  • Svetainės prototipo paruošimas;
  • Interneto svetainės dizaino sukūrimas;
  • TVS (turinio valdymo sistemos) įdiegimas;
  • Papildomų funkcijų programavimo darbų atlikimas;
  • Turinio talpinimas;
  • parduotuvės patalpinimas serveryje;
  • Vidinė SEO optimizacija;
  • Garantuojame internetinės svetainės priežiūrą ir palaikymą.
PRIEŽIŪRA, PALAIKYMAS IR GARANTIJA

NEXTWEB suteikia 6 mėnesių garantinį aptarnavimą po elektroninės parduotuvės paleidimo.  Siekiame reaguoti į Jums iškilusias problemas negaišdami. Būkite TEN ir TUO METU, kai Jūsų tikslinė auditorija ieškos Jūsų!