BŪKITE MATOMI

Interneto erdvė mirga nuo įvairaus informacijos srauto, ryškių reklamų ar naujienų. Nepasimesti šioje ,,košėje’’ ir būti pastebėtu tampa vis sunkesnis iššūkis. Kiekvienas verslas yra suinteresuotas prisistatyti savo tikslinei auditorijai ir pateikti savo geriausius pasiūlymus. Tad, kyla tik vienas klausimas: KAIP būti matomu tarp tūkstančių kitų?

NOVATORIŠKI WEB SPRENDIMAI

Kiekviena diena – naujas mūsų kūrybiškumo iššūkis, kurį metame patys sau vardan klientų, kurių darbu ir idėjomis be galo tikime. Kasdien dirbame tam, kad realizuotume net ir pačias drąsiausias idėjas. Esame pasišventę rasti sprendimus, kurie Jūsų verslui leistų būti priekyje!

BŪKITE MOBILŪS IR DINAMIŠKI

Pasaulyje, kur dominuoja mobilumas, būtina rasti erdvės nuolatiniams pokyčiams. Internetas yra ta erdvė, kur pokyčiai vyksta žaibišku greičiu ir reikalauja prisitaikymo. Mes kuriame dinamiškus ir kūrybiškus internetinius projektus, kurie formuoja mūsų klientų įvaizdį, reprezentuoja jų verslo idėjas ir vertybes, padeda pasiekti tikslinę auditoriją, skatina ne tik prekinio ženklo žinomumo augimą, bet ir inicijuoja pardavimų augimą.

DUOMENIMIS IR PATIRTIMI PAREMTI SPRENDIMAI

Kiekvieno projekto struktūra būna iš anksto suderinta su mūsų klientais. Kaip vyksta darbas mūsų kūrybinėse dirbtuvėse?

  • Atliekame nuodugnią analizę ir numatome savo tikslus;
  • Sukuriame internetinio projekto prototipą;
  • Paruošiame internetinio projekto dizainą;
  • Įdiegiame patogų TVS;
  • Suprogramuojame papildomas funkcijas;
  • Patalpinime internetinio projekto turinį;
  • Perkeliame WEB projektą į serverį;
  • Atliekame projekto vidinę SEO optimizaciją;
  • Suteikiame internetinio projekto priežiūrą ir palaikymą.
SPRENDIMAI, KURIANTYS PRIDĖTINĘ VERTĘ

NEXTWEB komandos kuriamos sistemos padeda taupyti laiką ir kaštus, optimizuojant įmonių veiklos procesus. Kuriame, diegiame ir prižiūrime mūsų klientų paslaugų, sandėlių administravimo ir kitas verslo valdymo sistemas. Prireikus, galime integruoti įvairias buhalterinės apskaitos, klientų administravimo, logistikos ir kitas sistemas.

GARANTIJA: PALEIDIMAS IR PRIEŽIŪRA

Kokybė – rodiklis, kuris mus išskiria iš mūsų konkurentų.  Nepriekaištingas internetinių projektų veikimas po paleidimo – mūsų tikslas. NEXTWEB suteikia 6 mėnesių garantinį aptarnavimą po galutinio darbų baigimo, o į Jums kylančias problemas pažadame reaguoti be nereikalingos gaišaties!

Esame pasiryžę būti patikimiausiais Jūsų internetinės erdvės partneriais, nes linkime Jums pasiekti didžiausius efektyvumo ir sėkmės rodiklius. Kreipkitės į mus!