SVARBIAUSIA NAUDOTOJAS

Internetas – pirmasis skaitmeninės revoliucijos amžiaus patarėjas beveik kiekvienam iš mūsų kone visais klausimais: pamėgto prekybos centro darbo laiko pasitikrinimui, specialių pasiūlymų prenumeravimui, sąskaitų apmokėjimui ar net apsipirkimui. Ar Jūsų verslo įvaizdis internete atspindi Jūsų unikalumą? Ar jis reprezentuoja Jus teisingai? Ar visa pateikta informacija yra atnaujinta ir teisinga? Ar internetiniai sprendimai, kuriais naudojatės vystydami savo verslą, pritraukia naujus potencialius klientus? Jei norėdami atsakyti į šiuos klausimus – dvejojate, vadinasi, metas imtis darbo. Mes esame čia tam, kad į visus anksčiau užduotus klausimus, galėtumėte atsakyti teigiamai, be jokių dvejonių!

AIŠKUMAS
PATOGUMAS
INTERAKTYVUMAS
DĖMESYS PER 7 SEKUNDES

NEXTWEB komandos nariai yra strategiški ir protingi rinkodaros specialistai, kurie tiki, jog prekinio ženklo komunikacija ir diferenciacija internetinėje erdvėje yra kritiniai komponentai, kuriant WEB ir MOBILE dizaino sprendimus. Tikime, kad galime patraukti Jūsų tikslinės auditorijos dėmesį per 7 sekundes! Ar norite jai ką nors pasakyti?

UX ir UI

Siekiame ne tik patogiai grafiškai atvaizduoti informaciją apie Jus, bet sukurti unikalią vartotojo patirtį Jūsų klientams. Vadovaujamės 3 kritiniais elementais – patogumu, aiškumu ir interaktyvumu, kurie leidžia ,,sukurti magiją“ – unikalų ir poveikį darantį dizainą Jūsų produktui. Siekiame, kad UX ir UI paremto dizaino pagrindas būtų duomenys apie vartotojo elgesį bei darytų kuo didesnį įspūdį.

PRISITAIKANTIS DIZAINAS

Puikiai integruota kliento kelionė per visus skaitmeninius kanalus – mūsų tikslas, kurio siekiame, dirbdami kartu su savo klientais. Manome, kad teigiama naudotojo patirtis skatina tvarų verslo augimą, todėl praleidžiame daugybę laiko ją analizuodami ir tobulindami savo techninius sprendimus. Laimingas klientas, kurio produktu/ projektu galima naudotis per visus įrenginius – pati svarbiausia mūsų verslo konversija.

TIKSLINĖS AUDITORIJOS ANALIZĖ

Tikslinės auditorijos analizė – tvirtas viso projekto pagrindas į kurį būtina atsižvelgti prieš imantis darbo. Lengvai suvokiamas turinys ir ekspresyvus vaizdinis atvaizdavimas skiriasi priklausomai nuo to, kas yra Jūsų tikslinė auditorija. Kuo geriau suprantame, kas ji yra, tuo geresnius ir paveikesnius sprendimus galime priimti. Atsižvelgdami į šią analizę, mūsų ekspertai gali prognozuoti jūsų tikslinės auditorijos elgseną bei paskatinti naudotis Jūsų prekėmis/ paslaugomis. Mūsų atsakomybės:

  • Atlikti Jūsų įmonės ir tikslinės auditorijos analizę;
  • Paruošti informacijos architektūrą;
  • Sukurti prototipą (wireframe);
  • Parengti produkto specifikacijos aprašymą;
  • Testuoti vartotojo patirtį ir kt.

Jei norite transformuoti savo verslą sėkmei, susitikime. MES galime padėti Jūsų verslui augti!